Paralelní světy

Průvodce posmrtným životem a paralelními světy

Kniha návštěv - dotazy a vzkazy

Nová zpráva  sbalit

Od: admin - 26. 12. 2017

HV: To samozřejmě nevím a neporadím, je ale možné, že to má duchovní a potažmo psychosomatický původ, pokud jsou všechny fyzické příčiny vyloučeny. V takovém případě by ale nešlo o nic vážného, je to pouze velmi nepříjemný pocit - to je vše. Stává se to asi každému, kdo je trochu citlivější, někdy to náhle přijde a zase odejde bez zjevné příčiny. Někdy za to může nepříjemná atmosféra v prostoru - kterou buď vytváří negativně či nepřátelsky naladění lidé anebo duchové. Ty sice nevidíme, ale vytváří negativní energii stejně dobře jako žijící lidí. Nepříjemný stav může trvat i déle. Na nepříjemné duševní útoky z neviditelného světa je nejlépe reagovat modlitbou a trpělivosti. Není to nic vážného, jen zkouška. Velmi citliví lidé mohou mít dokonce tento stav trvale, protože si nedokážou vytvořit ochranný obal kolem sebe a proto jim život v negativně nabitém poli připadá velmi nepříjemný. Určitě by bylo dobré vyměnit i život ve městě dále od lidí, někde na vsi, v přírodě, obklopovat se příjemnými lidmi a věcmi, vyvarovat se nepříjemných zážitků, negativních zpráv z médií... To vše jsou nosiče energie. Vliv negativní energie můžeme omezit na minimum, ale nikdy s se jí nezbavíme. Je všude kolem nás, i když negativně naladění lidé jí nevnímají, protože jsou s ní v souladu. Podobně jako jí až tolik nevnímají ti, kteří jsou silně pozitivně naladění a mají silnou magnetickou auru.

---
Od: Ladislav S. - 23. 12. 2017

Jinak jsem to předtím přečetl téměř od začátku do konce, tenhle web. A na to, že jsem spíše člověk, který dá na tvrdá fakta a ověřitelná fakta, tak se něco ve mně probudilo.Takový zvláštní neklid. Zůčastnit se toho boje proti silám, které by nás chtěly spoutat. Ještě mě napadl jeden příměr- kapitalismus je jako hydra, která vše a všechny sevře a nakonec nás může zadusit. Jako já nejsem žádný socialista či něco podobného, ale pořád to jsou okovy (kapitalismus). Okovy peněz, bez nichž nejsme nic. Nemůžeme fungovat.

Taky by mě zajímal adminův pohled na Anunaky,popisovanými hebrejskými a sumerskými zdroji a planetou Nibiru. Kam vlastně patří.

---
Od: Ladislav S. - 23. 12. 2017

Bravo k tomu kapitalismu. Jako by mi admin mluvil z duše
Zde je můj přepis co jsem postnul jinde
Kapitalismus se už přežil. Utrhl se ze řetězu. Nedochází k rovnoměrnému dělení, ale pouze hrstka nejbohatších stále bohatne,mnohonásobně více než ten zbytek. Automatizace může podle nejčernějších dohadů připravit milióny lidí o práci. Čím dřív začneme uvažovat o novém, jiném uspořádání, tím lépe. Každý obyvatel téhle planety musí mít důstojný život. Dokud všichni, co můžou, nedojdou spasení.

Jestli se tam někde za oponou skutečně skrývají síly (vlastně tomu dost věřím), které chtějí nějakým způsobem spoutat každého jednotlivce pod svou kontrolu, tak jsem sijistý,že budu jeden z těch,kdose jim bude snažit postavit do cesty
Jinak pár zajímavých odkazů co jsem narazil
http://www.freaklore.com/young…
http://www.freaklore.com/boys-…
http://www.freaklore.com/penta…
http://www.freaklore.com/heave…
Doufám , že nevadí že jsem dal odkazy na jiné internetové stránky, ale fakticky mi připadaly zajímavé

---
Od: HV - 22. 12. 2017

Ahoj vsichni,
Chci se zeptat, jestli nekdo prochazi stejne jako, ja zvlastnim obdobim,
strach ve vsech castech tela, intenzivni, neprestavajici, tlukot srdce, bez zjevne priciny, prosim poradte. díky

---
Od: Jan - 15. 10. 2017

Děkuji Andy za příspěvek 1

---
Od: Andy - 9. 10. 2017

Pro Jan: Píšeš , že ti přijde , že je život nespravedlivý v tom smyslu, že (jeden se narodí v blahobytu a v uvozovkách šťastný a druhý alkoholikům a tyranům) . Já osobně si myslím, že vše je dokonale spravedlivé!!.Pokud připustíš , že existuje něco jako příčina a následek, už nikdy nebudeš mít pocit , že je něco nespravedlivý. Ne vždy to, co vypadá pro druhého jako šťastný život je šťastné i pro toho konkrétního člověka , který si ten příběh žije.Oni zrovna "problémy a nelehké situace" jsou největší příležitosti k růstu, navíc zrovna život v bohatství je celkem těžká zkouška vůle u které lze velmi lehce propadnout. Představ si, že žiješ stovky životů kde sis vybral těžší lekce, proto, aby ses rychleji očistil a posunul vpřed a pak po tak "úmorných "životech žiješ jeden "blažený " plný blahobytu na všech ůrovních a ty místo , abys to zdokonalil ve svůj prospěch a prospěch druhých radši jen hromadíš , využíváš své bohatství a moc. Co myslíš , že se bude dít? Navíc jak tu již někdo psal , my sami si před další inkarnací volíme jaké lekce chceme zažít a v čem se chceme zdokonalit. Taky bych nějak zbytečně nedramatizovala, že vše je nalajnované a nic se nedá změnit. Všichni do jednoho máme svobodnou vůli takže my sami si tvoříme svůj život.... jeho vývoj ( samozřejmě , že je nějakým způsobem daná linka, kterou neobejdeme a určitými uzly si musíme projít ), ale právě to jak jsme schopni měnit pohled , vnímání,myšlení... atd. utváří i další vývoj oné situace. Myslím, že když člověk přijme , že je tvůrce svého bytí a přespříliš nehodnotí co je a není správně , ale přijímá vše tak jak přichází dost se mu uleví a žije radostněji. Všichni jsme vlastně herci , kteří hrají role které jsme si sami rozdali. Jsme tu proto, abychom tvořili ...Tak buďme vědomý, tvořme a zdokonalujme se! 1

---
Od: admin - 31. 8. 2017

Ďábel i jeho armáda má jistě zájem na tom, aby lidé žili v nevědomosti a opakovali své chyby. I oni, nejen věří, ale moc dobře vědí, že Bůh je světlo. Ostatně o tom je podobenství o svatebních šatech, než ne každý, kdo věří, že Bůh je světlo, bude vybrán: Král řekl svým služebníkům: „Když král vstoupil mezi stolovníky, spatřil tam člověka, který nebyl oblečen na svatbu. Řekl mu: „Příteli, jak ses sem dostal, když nejsi oblečen na svatbu?“ On se nezmohl ani na slovo. Tu řekl král sloužícím: „Svažte mu ruce i nohy a uvrhněte ho ven do temnot; tam bude pláč a skřípění zubů.“ Neboť mnozí jsou pozváni, ale málokdo bude vybrán." - Ten pozvaný věděl, že Bůh je světlo. Proto se domníval, že nic jiného nepotřebuje. A tak opakoval své chyby.

---
Od: bantustan - 27. 8. 2017

Zaujala mně zpráva,že ARCHONI a CHIMERA vytvořila karmický kolotoč záměrně,aby lidé v nevědomosti opakovali svoje zrození a jejich emoce,jako vír používali jako potravu,Proto taková pěstírna negativity ve filmech,v tv,energetické exploze při technoparty,při fotbale..Z karantény Země a reinkarnací se dá dostat dodržováním vnitřní kázně,seznámení se svými stíny,nezametat je pod koberec,udržet je na uzdě.Buh je SVĚTLO.kterému je srdečně u zadele nějaký kaftan ne zem při vedru plus 40 a nějaká krabička od sirek na hlavě.Ostatní náboženské kejkle jsou jen pro válečné běsnění NEVĚDOMÝCH VĚŘÍCÍCH.. 5

Od: admin - 13. 8. 2017

Evžene, sama Bible je plná mimozemských témat. Říkat o všem, o čem nic nevíme nebo čemu nerozumíme, že pochází od ďábla, to je středověký přístup, takto se to dělalo dříve. Souhlasím ale s tím, že přehled v této oblasti není jakkoliv nutný a pokud je pro vás představa jiných inteligentních bytostí než člověka nebo jiných světů, než je ten náš nepřijatelná, nemusíte se o to zajímat.

---
Od: Evžen - 11. 8. 2017

Zdravím, Admine.
Rozhodně jsem nečetl všechno, ale reagoval jsem jen na to, co jsem četl. Pokud říkáš, že reaguji nesprávně, napiš mi, prosím, raději mailem, kde reaguji nesprávně. Sem do diskuse moc nechodím, byl by to další prostor, kde bych musel sledovat nějakou komunikaci.
Nicméně si skutečně myslím, že celé mimozemské téma je určitou metodou, jak satan oklame většinu lidí. Bude to velmi věrohodné a bude to potvrzené mnohými divy.
Evžen